Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 8

Úvod » Články

8.4.2011 | Marek Mikuš


Smartpad byl přepsán do Unicode, má nové menu a lišty ikon, nový stavový řádek, nový panel pro hledání a podporuje kontrolu pravopisu.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 7

Úvod » Články

2.3.2011 | Marek Mikuš


Ve verzi 5.0 je dostupný zcela nový Manažer stahování obrázků, který má nejen nový vzhled, ale také nové režimy fungování, možnost vytvářet pravidla povolující/zakazující stahování obrázků, podporuje nové zdroje detekce a v panelu zpráv se viditelně zobrazuje režim, podle jakého se s URL adresami v danou chvíli pracuje.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 6

Úvod » Články

13.2.2011 | Marek Mikuš


Ve verzi The Bat! 5.0 je poprvé představen Náhled tisku, který umožňuje mimojiné změnit rozsah tisku, změnit orientaci stránky, přecházet mezi stránkami či měnit horizontální či vertikální okraje stránky.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 5

Úvod » Články

12.2.2011 | Marek Mikuš


Verze The Bat! 5.0 má kompletně přepracované jádro implementace protokolu IMAP4, přepracována byla komunikace s IMAP servery i práce se složkami a zprávami v programu, umožňuje rychlejší načítání zpráv, používá novou frontu požadavků, nový správce IMAP složek na serveru a nový systém stahování zpráv ze serveru.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 4

Úvod » Články

5.2.2011 | Marek Mikuš


QR kódy jsou černobílé obrázky, které se objevují v časopisech, reklamách nebo na zboží a které v sobě obsahují texty, webové URL odkazy nebo kontaktní informace. Data jsou ukládána do čtvercové matice pomocí bílých a černých čtverečků, pro jejich čtení se používají hlavně mobilní telefony, ale existují i aplikace pro OS Windows.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 3

Úvod » Články

30.1.2011 | Marek Mikuš


Nová verze The Bat! 5.0 nabídne přes 50 nových maker, což je víc než ve všech předchozích verzích 2.x, 3.x a 4.x dohromady. Celkem bude program od verze 5.0 podporovat více než 300 interních maker, dalších více než 300 maker je již nyní dostupných přes rozšiřující pluginy.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 2

Úvod » Články

28.1.2011 | Marek Mikuš


Zásadní novinkou ve verzi 5.0 bude nové API rozhraní pro programátory, které významným způsobem navýší možnosti jak rozšířit dostupné funkcionality programu.

Celý článek »

Novinky z vývoje verze 5.0 - díl 1

Úvod » Články

26.1.2011 | Marek Mikuš


Jádro 5. generace programu The Bat! bylo z velké části kompletně přepsáno, a to z důvodu komplexní podpory Unicode kódování a nové implementaci protokolu IMAP4, což přineslo i zrychlení práce na moderních systémech s vícejádrovými procesory.

Celý článek »

Nastavení parametrů účtu pro službu Hotmail (Windows Live)

Úvod » Články

20.6.2009 | Marek Mikuš


Pokud používáte schránku na serveru Hotmail (Windows Live), je již možné s ní pracovat z programu The Bat!, a to pomocí následujícího nastavení účtu.

Celý článek »

Popis fungování kontroly pravopisu a dostupné slovníky k programu The Bat! v4

Úvod » Články

30.3.2009 | Marek Mikuš


Program The Bat! podporuje ve 4. generaci více systémů pro kontrolu pravopisu a navíc je umožňuje používat zaráz a zároveň je možné mít aktivních více jazyků a slovníků, toto je velmi praktické pro uživatele píšící v různých jazycích a různým způsobem (s diakritikou u komerčních aktivit a bez diakritiky do konferencí a fór apod.).

Celý článek »