Utility pro program The Bat!

Na této stránce najdete užitečné utility a prográmky pro program The Bat!. Rozkliknutím zjistíte k čemu jsou jednotlivé utility určeny, na stránce podrobnosti můžete najít bližší informace a odkaz za autora.

Utility v této sekci slouží pro konvertování souborů z a do jiných e-mailových programů a formátů.

Konvertory Datum Velikost Stažení
Winmail Opener 1.42.4.20080,3 MBStáhnout utilitu

Utilita pro dekódování souborů "winmail.dat", které jsou zakódovány pomocí proprietárního kódování firmy Microsoft, s názvem MS-TNEF. Program The Bat! od verze 4.0 podporuje automatické dekódování těchto souborů, program tedy využijete ve všech předchozích verzích. S takovými soubory se můžete setkat u zpráv od uživatelů používajících programy MS Outlook se serverem MS Exchange. Program je možné používat Zdarma a obsahuje českou lokalizaci.

Podrobnosti

Dawn 5.38.11.20040,7 MBStáhnout utilitu

Program umožňuje import Kontaktů z mnoha e-mailových klientů, např. Outlook 2000 a vyšší, Becky, Netscape Navigátor, Mozilla atd. Nová verze 5.3 podporuje programy Opera 8, Thunderbird a Eudora 6.2. Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti

IncrediMail konvertor do EML souborů3.4.20030,3 MBStáhnout utilitu

Utilita umožňuje export zpráv ze souborů .imm programu Incredimail do EML souborů, které lze následně importovat do programu The Bat! v menu "Nástroje | Importovat zprávy | Z EML souborů". Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti

Wab2Ldif 1.018.12.20000,2 MBStáhnout utilitu

Pouze do verze 2.01 a starší - od verze 2.02 je import z programu MS Outlook a Outlook Express přímo implementován do kartotéky programu. Program slouží ke konvertování kontaktů adresáře programu MS Outlook Express. Nejdříve program načte data ukládaná do souboru s příponou WAB (Windows Address Book) a následně je vyexportuje do souboru v LDIF formátu nebo je může přímo odeslat do programu The Bat! Tento způsob je rychlejší a elegantnější než přes export z Adresáře programu MS Outlook Express do formátu s daty oddělenými čárkami, kdy nemusí být vše kompletně přeneseno. Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti

Tato sekce obsahuje utility sloužící pro synchronizaci zpráv nebo kontaktů s přenosnými zařízeními.

Synchronizace Datum Velikost Stažení
TheBat!Sync pro Windows Mobile v2.57.6.20090,4 MBStáhnout utilitu

Program TheBat!Sync slouží k synchronizaci kontaktů mezi adresářem kontaktů programu The Bat! a kapesním počítačem s operačním systémem Windows Mobile. Program je Shareware a lze ho testovat po dobu 7 dní, registrace stojí 16USD.

Podrobnosti

TheBat!Sync pro Palm v1.5.05.6.20060,4 MBStáhnout utilitu

Program TheBat!Sync slouží k synchronizaci kontaktů mezi adresářem kontaktů programu The Bat! a kapesním počítačem s operačním systémem Palm. Program je Shareware a lze ho testovat po dobu 7 dní, registrace stojí 11EUR.

Podrobnosti

Bat2PPC v1.19.11.20050,4 MBStáhnout utilitu

Program Bat2PPC slouží k synchronizaci zpráv mezi programem The Bat! a kapesním počítačem s operačním systémem PocketPC. Program je Shareware a lze ho testovat po dobu 15 dní, registrace stojí 9,99USD.

Podrobnosti

Tato sekce obsahuje utility fungující jako brány mezi programem The Bat! a servery, které používají nepodporované protokoly.

Brány Datum Velikost Stažení
MyGate v.2.5220.10.20030,3 MBStáhnout utilitu

Program MyGate byl vytvořen s cílem umožnit čtení a přispívání do diskusních skupin (šířených na News serverech přes protokol NNTP) přes protokol POP3 podporovaný mailovým klientem The Bat!, který protokol NNTP dosud nepodporuje. Program funguje jako brána mezi dvěma rozdílnými datovými protokoly, a to mezi POP3-NNTP a SMTP-NNTP. Spouští se na počítači uživatele a chová se jako server, který přijímá požadavky mailového klienta a pro každé spojení vytvoří spojení na vzdálený News server. Program je možné používat Zdarma, česká lokalizace a česká nápověda jsou již obsaženy v instalačním souboru.

Podrobnosti

POP3HOT 1.3a29.7.20012,8 MBStáhnout utilitu

Program pro práci se schránkou na serveru Hotmail. Tato verze 1.3a je k dispozici Zdarma, nová verze 1.6 obsahující řadu vylepšení je Shareware.

Podrobnosti

Tato sekce obsahuje další nezařazené utility, které mlžete využít při práci s programem The Bat!.

Ostatní Datum Velikost Stažení
Mobile TCP v1.2.0.1710.7.20061,2 MBStáhnout utilitu

Utilita Mobile TCP umožňuje automatickou změnu SMTP serveru na základě detekce sítě, ať se tedy připojíte odkudkoliv, program zvolí správný SMTP server z předem vytvořených. Program je možné používat Zdarma pro domácí použití, firmy a ostatní organizace mohou program používat po registraci. Česká lokalizace je již obsažena v instalačním souboru.

Podrobnosti

TBK Digger22.3.20040,3 MBStáhnout utilitu

Utilita umožňuje extrahování jednotlivých souborů ze zálohy programu The Bat!, tedy ze souboru s příponou TBK.Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti

The Bat! Password Viewer 1.0231.3.20040,1 MBStáhnout utilitu

Utilita slouží ke zjištění zapomenutého hesla k účtu. Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti

Stunnel 3.2629.8.20030,45 MBStáhnout utilitu

Program umožňuje přijímání zpráv ze serverů podporujících šifrování přenosu pomocí SSL. Od verze The Bat! 1.60 je pro protokoly SMTP, POP3 a IMAP4 podpora TLS(SSL) implementována přímo v programu, ale může se Vám tato utilita hodit v případech, kdy nemá server správný certifikát. Oproti metodě APOP, která šifruje pouze odesílané heslo ke schránce, se metodou SSL šifruje veškerá komunikace, takže jsou zprávy i heslo chráněny před zneužitím cizími osobami. Program je možné používat Zdarma.

Podrobnosti