Aktuální informace k vývoji 5. generace programu The Bat!

17.12.2010 | Marek Mikuš


Čtvrtá generace programu The Bat! má již své dny sečteny a v krátké době bude představena již 5. generace, samotná verze 5.0 je v interním vývoji již téměř 1,5 roku, v uzavřeném alpha testování je od září 2010, v listopadu se dostala mezi betatestery a v tuto chvíli probíhá aktivní testování nových funkcí a nové implementace protokolu IMAP4.

Stejně jako u verze 4.0, i s verzí 5.0 vás seznámím seriálem na pokračování, ve kterém vám přiblížím jednotlivé novinky podrobně, pravděpodobně se dostaneme až ke 20 pokračováním.

Verze 5.0 bude obsahovat více novinek a změn než kterákoliv z předchozích verzí, změny se týkají jak samotného základního kamene programu, tedy protokolu IMAP4, tak i většiny částí jako je systém šablon s novými makry, API rozhraní pro rozšiřující pluginy, nový Manažer stahování obrázku, nový Náhled před tiskem, nový dialog pro Přesměrování zpráv atd.

V tuto chvíli bylo nahrazeno či přidáno přes 40 tisíc řádků programového kódu a to ještě nejsme v úplném závěru vývoje nové verze.

Takže se těšte a nezapomeňte sledovat nový seriál :-)

Zpět na aktuality »